Wystawienie recepty - uzyskaj receptę online

Telemedycyna

Uzyskaj receptę na potrzebne leki, bez wychodzenia z domu! Jeżeli potrzebujesz recepty, lekarz ma możliwość wystawienia jej podczas porady online. Szybko i bezpiecznie.

 

Wystawianie recept online

Dzięki zmianom, jakie zaszły w medycynie w ciągu ostatnich lat wystawienie recepty oraz konsultowanie problemów zdrowotnych ze specjalistami, nigdy nie było łatwiejsze i bardziej dostępne. Jeżeli potrzebujesz recepty na przyjmowany przez siebie lek, przedłużenia recepty lub nowej recepty na lek możesz to zrobić w bardzo łatwy sposób i umówić się na wizytę online ze specjalistą. Wystarczy, że wyszukasz lekarza odpowiedniej specjalizacji i umówisz się na telewizytę w wybranym przez siebie terminie. Podczas wizyty online lekarz będzie mógł wystawić Ci receptę. Receptę na niektóre leki możesz również uzyskać za pomocą wygodnego formularza.

 

Co dają e-Recepty?

Recepty elektroniczne, to szereg nowych korzyści i możliwości. Dzięki elektronicznej formie recepty nigdy jej nie zgubisz i nie zniszczysz. Wszystkie recepty dostępne są w jednym miejscu, a Ty masz do nich stały dostęp.

 

Jak zrealizować receptę?

Recepty online możesz zrealizować w wybranej przez siebie aptece na terenie całego kraju. Wystarczy, że podasz farmaceucie kod dostępu do recepty razem ze swoim numerem PESEL lub udostępnisz e-Receptę przesłaną na Twój adres e-mail. 

eReceptywystawienie receptye-Receptaelektroniczna recepta