Lekarz rodzinny online - konsultacja na wyciągnięcie ręki

Jeśli poszukujesz lekarza rodzinnego, który szybko skonsultuje Twój problem zdrowotny, sprawdź specjalistów dostępnych online np. na platformie haloDoctor.

 

Nowoczesne metody telemedyczne umożliwiają pacjentom uzyskanie profesjonalnej porady medycznej z lekarzem rodzinnym online bez konieczności wizyty w gabinecie stacjonarnym. W trakcie ePorady możesz także uzyskać  eReceptę lub eZwolnienie.

 

Co można skonsultować z lekarzem rodzinnym online?

 

Lekarz rodzinny online umożliwia kontakt poprzez czat, wideorozmowę lub telekonsultację, a podczas rozmowy możnaskonsultować wiele problemów zdrowotnych, np.:

 

  • przeziębienie, grypę, choroby układu oddechowego,
  • dolegliwości układu pokarmowego,
  • nadciśnienie tętnicze oraz inne choroby układu krążenia,
  • choroby układu moczowego,
  • bóle głowy,
  • problemy z tarczycą
  • oraz wiele innych.


Podczas e‑Wizyty jest także możliwość skonsultować z lekarzem rodzinnym wyniki badań diagnostycznych, przykładowo: moczu i kału, morfologii, OB., TSH, lipidogram, poziomu glukozy we krwi oraz RTG i EKG.

 

Jak uzyskać eReceptę lub eZwolnienie?

 

W trakcie wizyty online specjaliści medycyny rodzinnej w razie potrzeby wystawią dla Ciebie eReceptę na różnego typu leki (recepturowe, RPW oraz RP) lub eZwolnienie.

 

eReceptę pacjent otrzyma w postaci pliku .pdf wysłanego na adres e-mailowy lub w formie SMS. Gdy kosztysasz z usług telemedycznych serwisu haloDoctor eReceptę otrzymasz nawet w sytuacji, gdy nie posiadasz Internetowego Konta Pacjenta. System tej platformy jest tak skonstruowany, że ułatwia dostęp do eRecepty bez dodatkowych formalności.

 

Jeżeli chodzi o eZwolnienie to lekarz potrzebuje jedynie PESEL pacjenta aby wpisać go w systemie komputerowym. Pozostałe dane jak adres pacjenta, płatnika składek, NIP pracodawcy są automatycznie pobierane z systemu.

 

Lekarz rodzinny online – w jakiej sytuacji?

 

Mieszkasz na wsi i lekarz rodzinny  przyjmuje daleko od Twojego miejsca zamieszkania? Potrzebujesz tylko przedłużyć receptę? Chcesz skorzystać z porady specjalisty późnym popołudniem lub wieczorem albo w trakcie weekendu? Znajdujesz się poza granicami kraju i chcesz poradzić się polskiego lekarza?


Nie chcesz wizyty w gabinecie stacjonarnym i wolisz zapewnić sobie komfort związany z obniżoną do zera możliwością zarażenia koronawirusem? W takim razie skorzystanie z usług lekarza rodzinnego online jest dla Ciebie najlepszą opcją.

Lekarz rodzinny onlineeReceptaeZwolnienieeWizytawizyta onlinekonsultacja lekarska onlineporada lekarska onlineePorady